אם החלטת להצטרף לקבוצה, ישנן בפניך מספר אפשרויות. אנו ממליצים על הקבוצה הטלפונית שלנו, המתאימה מאוד לחברים חדשים, בה תוכל להתחיל את המסע שלך, לשאול שאלות על התכנית, ליצור קשר עם חברים ותיקים בעלי ניסיון רב, ולהתחיל בפעולות של החלמה.

הקבוצה הטלפונית מתקיימת מידי יום ראשון עד חמישי בשעה 1:30 בצהריים, ומנחה אותה חבר ותיק. הקבוצה מתקיימת במספר טלפון: 03-978-6688 עם הסיסמא: 357171195#. רצוי שתשלח אימייל למנחה הקבוצה על מנת לעדכן אותו שאתה מצטרף, על מנת שהוא יוסיף אותך לרשימת החברים בקבוצה, וכך תקבל מידי יום סיכום של השיחה וכן משימות לביצוע ולהתקדמות. בנוסף תוכל לפנות למנחה בכל שאלה, באימייל sod@gye.org.il

בנוסף לקבוצה הטלפונית, מתקיימות קבוצות מפגשים חיים, במקומות רבים ברחבי הארץ. אם אתה מעוניין בפרטים על מפגש המתקיים באזור מקום מגוריך, אנא פנה באימייל לכתובת help@gye.org.il ונשמח לעזור לך להצטרף.

בכל מקרה, אנו ממליצים לערוך שיחת טלפון של הכנה לפני ההצטרפות לקבוצה (טלפונית או מפגש חי), כדי לוודא שזה אכן הצעד הנכון עבורך, וגם לענות על שאלות שבודאי יש לך. אם אתה מעוניין, אנא שלח לנו את מספר הטלפון שלך, ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם.

אם עדיין לא עשית זאת, מומלץ שתעבור על המאמרים הבאים:

למה צריך להצטרף לקבוצה?

כל מה שאתה צריך לדעת על הקבוצה הטלפונית

כל מה שאתה צריך לדעת על המפגשים החיים

האם מצאת את התשובה שלך?