כל מחזור של הקבוצה הטלפונית לוקח בערך חמישה ארבעה/חמישה חודשים, אבל ההמלצה שלנו היא לא להמתין לפתיחת מחזור חדש אלא להצטרף לקבוצה הקיימת, אפילו אם זה אומר שבהתחלה יהיה לך קצת יותר קשה להשתלב. כמובן כאשר מתחיל מחזור חדש אנחנו שולחים אימייל עדכון, אבל חבל להמשיך לסבול עוד כמה חודשים עד שיתחיל מחזור חדש.

באופן טבעי, יש חברים שמיד מרגישים מחוברים ויש כאלו שלוקח להם יותר זמן, ולכן ההמלצה היא להשתתף לפחות שבוע שלם באופן מלא לפני שמחליטים האם להמשיך או לעזוב. אני מציע גם לך לעשות את אותו דבר ולא להחליט אחרי פעם אחת.

שים לב שבגלל שהקבוצה כבר מגובשת ויש הרבה מאוד חברים שנמצאים כבר בשלבים מתקדמים, זה בסדר גמור להרגיש קצת "מאחור", אבל אם תישאר אז לאט לאט תרגיש בעצמך יותר שייך ויותר מחובר.

בנוסף, אמנם אנחנו כבר לא בצעד הראשון אז חלק מהמושגים יישמעו לך לא כל כך מוכרים ומובנים, אבל אנחנו עושים הרבה חזרה על התכנית מההתחלה. למשל כל יום ראשון יש חזרה בסיסית על כל הצעדים, וכן ביום חמישי הקבוצה מתקיימת במתכונת מיוחדת שבה כל פעם חבר ותיק אחר מגיע לשתף בסיפור האישי שלו, כך שזה נותן מבט יותר רחב על התכנית כולה.

כמובן שאתה יכול לשאול שאלות בקבוצה עצמה וגם לשאול שאלות אותי כאן או לכתוב בפורום ותקבל תשובה לכל שאלה.

בהצלחה!

האם מצאת את התשובה שלך?